Начальник фінансового управління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасова Валентина Петрівна

Прийнято районний бюджет та Програму економічного й соціального розвитку Іллінецького району на 2017 рік

23 грудня відбулося пленарне засідання 11 сесії районної ради 7 скликання. У сесії взяли участь 27 депутатів районної ради. Провів сесію голова районної ради Сергій Загороднюк.

На початку засідання голова районної виборчої комісії Ігор Сидоренко повідомив про припинення повноважень депутата районної ради Володимира Місяця, у зв'язку з обранням його депутатом Дашівської селищної ради, та про визнання депутатських повноважень наступного у списках кандидатів від політичної партії ВО «Батьківщина» Таїси Полєжаєвої.

Далі депутати приступили до роботи. До порядку денного засідання було внесено 44 питання, кожне з яких є досить важливим для жителів району. Однак, безперечно, з-поміж усіх архіважливими є питання виконання Районної програми економічного і соціального розвитку іллінецького району у 2016 році та прийняття аналогічної програми на 2017 рік, а також питання «Про районний бюджет на 2017 рік».

Прийняттю цих двох рішень передувало ознайомлення та обговорення проекту районного бюджету та проекту Районної програми економічного і соціального розвитку іллінецького району на 2017 рік на постійних комісіях: кожна з комісій районної ради розглядала ці питання, а з інформаціями з них, як на засіданнях комісій, так і на сесії, виступили начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тарасова та начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Інна Купрій. Завдяки цьому депутати виявили одностайність у своєму волевиявленні, і всі одноголосно прийняли районний бюджет на  та Районну програму економічного і соціального розвитку району на наступний рік.

Загалом усі присутні на сесії депутати підтримали всі проекти рішень.

У роботі сесії взяв участь і виступив голова районної державної адміністрації Андрій Лисак. Він щиро подякував депутатам, керівникам підприємств, установ, організацій за спільні дії виконавчої гілки влади, депутатів ради, очільників органів місцевого самоврядування, які були зроблені у 2016 році і дали змогу реалізувати низку соціальних проектів на теренах Іллінеччини.

Голова районної державної адміністрації, голова районної ради також привітали присутніх із прийдешніми святами Нового року та Різдва Христового.

Керівники району виконали ще одну приємну місію. Вони вручили сертифікати про успішне завершення проектів у співпраці з проектом ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований нагромаду - ІІІ" головам громадських організацій: "Квітка на камені" смт Дашів - Оксані Чорномаз, "Сяйво Росоховатої" с.Росоховата - Івану Мазурику, "Дарунок долі" с.Бабин - Тетяні Мельник та подякували їм за проведену організаційну роботу.

Повернутись