Начальник фінансового управління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасова Валентина Петрівна

Керівництво області та почесні гості з-за кордону відвідали Іллінецький район з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України

24 серпня, у рамках відзначення 27-ї річниці незалежності України, до Іллінецького району завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій спільно із заступниками, керівниками структурних підрозділів ОДА та членами іноземних делегацій, які прибули на запрошення керівництва області для участі в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності України. 
Участь в урочистостях також взяли директор Департаменту фінансів Вінницької ОДА Микола Копачевський та директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко.

Під час урочистостей Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, грамотами Іллінецької районної державної адміністрації було нагороджено кращих трудівників за активну громадську діяльність та особливий внесок у розвиток Іллінецького району.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Валерій Коровій зауважив: «Я глибоко переконаний: те, що зроблено за ці важкі чотири роки, в рази́ перевищує зроблене за всі попередні роки. І саме в цей історичний період, своїми рішеннями і вчинками, ми закладаємо підвалини нової Української держави». На завершення виступу очільник області побажав щастя кожній родині та впевнених кроків у майбутньому.

У свою чергу, голова Іллінецької РДА Андрій Лисак зазначив про ключові досягнення розвитку інфраструктури у районі, виокремивши будівництво доріг, перспективи промислового та аграрного бізнесу тощо, а також висловив шану усім тим, хто захищає кордони незалежної держави: «Ми низько вклоняємося захисникам Вітчизни за те, що оберігають наш мир і спокій. За те, що ми маємо можливість звеличувати нашу державу працею, утверджувати її незалежність та шлях у європейське майбутнє».

Також присутні на урочистостях вшанували пам'ять загиблих героїв-учасників антитерористичної операції хвилиною мовчання та взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави, пам’ятника загиблим учасникам АТО та до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Під час відзначення державного свята керівництво області спільно з членами іноземних делегацій зі Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща, Ліберецького краю Чеської Республіки, Ясської повітової Ради Румунії, Сороцького району Республіки Молдова та Лодзинського воєводсва Республіки Польща відвідали виставку світлиць Іллінецького району. Крім цього, гості Іллінеччини оглянули виставку обрядових хлібів-короваїв «Величальна хлібу в Україні», виставку стародавніх вишиванок «Узором долі вишита сорочка», а також ознайомилися з особливостями етнічного колориту району, експозиціями виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

З нагоди державного свята, жителі Іллінецького району також підготували чимало цікавих локацій та заходів, одним із яких був фестиваль народної кухні «Чим хата багата, тим і рада». Також гостей та жителів міста розважав один із найвідоміших творчих колективів України – державний академічний ансамбль пісні і танцю «Льонок» Житомирської обласної філармонії.

Повернутись