Начальник фінансового управління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасова Валентина Петрівна

На колегії Департаменту фінансів ОДА підбили підсумки діяльності фінансових органів за 2018 рік та планували активізацію їх роботи по наповненню дохідних джерел в 2019 році

Засідання колегії Департаменту фінансів ОДА «Про підсумки виконання місцевих бюджетів за 2018 рік та завдання по забезпеченню  виконання місцевих бюджетів у першому кварталі 2019 року та протягом  поточного року» відбулось сьогодні, 1 лютого.

В роботі колегії взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, керівництво та працівники Департаменту, а також начальники фінансових управлінь районних державних адміністрацій області. 

Головував на засіданні директор Департаменту фінансів  облдержадміністрації Микола Копачевський.

На початку засідання керівники області вручили грамоти та подяки кращим працівникам  фінансової галузі Вінниччини.

У вступному слові голова  обласної державної адміністрації Валерій Коровій окреслив найважливіші  підсумки соціально-економічного розвитку області за  2018 рік. Очільник області  підкреслив, що незважаючи на значну кількість викликів та проблем, завдяки ефективним управлінським рішенням і новітнім підходам Вінницька область тримає першість в державі за цілою низкою показників соціально-економічного розвитку. Найбільш детально керівник регіону зупинився на успіхах медичної реформи та початкового етапу освітньої реформи – формування НУШ.

У свою чергу, Андрій Гижко підкреслив, що керівники фінансової сфери області мають надзвичайно високу фахову кваліфікацію і саме завдяки їх зусиллям значною мірою Вінниччина є успішною в багатьох галузях.

Заступник голови ОДА більш детально зупинився на викликах, які неодмінно доведеться долати у 2019 році, зокрема,  на створенні та функціонуванні об’єднаних територіальних громад, згідно з  новою редакцією Проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. Головним критерієм утворення об’єднаних територіальних громад посадовець назвав наближення послуг до місцевих мешканців: створення центрів адміністративних послуг, опорних шкіл, амбулаторій, вирішення проблеми утилізації твердих побутових відходів, розвиток дорожньої інфраструктури тощо.

Про ефективне та доцільне використання коштів  «Обласного Фонду сприяння інвестиціям та будівництву» інформував учасників колегії керівник комунальної установи Володимир Бабошин.

Відповідно до плану засідання підсумкової колегії, її учасники заслухали

доповідь заступника директора – начальника управління бюджетної політики Департаменту фінансів ОДА Олександра Горби щодо підсумків роботи фінансових органів області з питань надходження доходів місцевих бюджетів за 2018 рік та активізації їх роботи по наповненню дохідних джерел в 2019 році та посилення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства.

В ході засідання було обговорено результати перевірки показників міських, районних  бюджетів і бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2019 рік, а також окремі проблемні питання фінансування установ та закладів соціально-культурної сфери та заходи щодо врегулювання питань незабезпеченості видатками на виплату зарплати у 2018 році.

Також розглядались проблемні питання подання річної звітності за 2018 рік, виконання місцевих бюджетів області, аналіз стану дебіторської і кредиторської заборгованості станом на 01.01.2019 р.

 

Повернутись