Начальник фінансового управління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасова Валентина Петрівна

Районний бюджет на 2020 рік затверджено.

18 грудня відбулось пленарне засідання чергової 40 сесії районної ради VII скликання.

Традиційно, перед початком робити присутні вшанували пам'ять воїнів-земляків, загиблих на Сході України, переглянувши відеоролик.

У засіданні сесії взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Любаревич.

До порядку денного засідання було внесено 16 питань, кожне з яких є досить важливим для жителів району. Проте, найбільш важливим питанням порядку денного стало обговорення та прийняття районного бюджету на 2020 рік.

Про основні показники бюджету доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тарасова, яка детально ознайомила з основними складовими районного бюджету на наступний рік, дала роз’яснення на всі поставленні питання. Посадовець зазначила, що бюджет підготовлений з урахуванням пропозицій головних розпорядників коштів районного бюджету та з врахуванням мінімальної заробітної плати в розмірі 4 723 грн. По обговоренні, депутати підтримали районний бюджет на 2020.

Під час роботи сесії затвердили програму соціально - економічного розвитку району.

Загалом усі присутні на сесії депутати підтримали всі проекти рішень.

Заступник голова районної ради подякував депутатам, керівникам підприємств, установ, організацій за співпрацю та підтримку, побажав миру, добра та плідної праці  задля розвитку району.

Рішення сесії Іллінецької районної ради від 18 грудня 2019 року №699 "Про районний бюджет на 2020 рік" з додатками.

Повернутись