Начальник фінансового управління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасова Валентина Петрівна

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни!

Щиросердно вітаю Вас із 72-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні – священним святом народної мужності і звитяги!

Земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн  і відроджував рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Дорогі ветерани! Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це  високий приклад для наслідування. Наш  обов’язок – бути гідними  Вашого безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі! Вічна пам’ять тим, хто в різні часи загинув в пеклі боїв та відголосків війни! Низький уклін тим, хто вистраждав і вижив!

З нагоди свята щиро бажаю Вам, шановні ветерани, міцного здоров’я,  бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо віримо, що цьогорічний День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть нам наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.

Зі святом Вас, із Днем Перемоги!

Начальник фінансового управління - Валентина Тарасова

Повернутись