Начальник фінансового управління

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тарасова Валентина Петрівна

Нарада на тему «Формування місцевих бюджетів у 2018 році»

       В приміщенні райдержадміністрації 1 листопада відбулася нарада з керівниками бюджетних установ, заступником голови райради, головами об’єднаних територіальних громад та сільських рад на тему «Формування місцевих бюджетів у 2018 році». Участь у зазначеній нараді взяла заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд. По даному питанню інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тарасова ,  яка детально проінформувала присутніх про виконання районного бюджету за 10 місяців, проблемні питання по незабезченності в коштах на захищенні статті видатків та завданнях щодо успішного завершення бюджетного 2017 року.

       Валентина Тарасова звернула увагу голів рад  на формування місцевих бюджетів на 2018 рік, які відповідно ст.77 Бюджетного Кодексу України  затверджуються до 25 грудня та наголосила про те, що відповідно до  розпорядження голови райдержадміністрації від  02 жовтня 2017 року № 209  « Про складання проекту районного бюджету за програмно-цільовим методом на 2018 рік та прогнозу районного бюджету на 2019-2020 роки» затверджено план заходів з підготовки проекту районного бюджету на 2018 рік який є обов’язковий до виконання всіма розпорядниками коштів районного бюджету, ознайомила присутніх з основними параметрами які доведені  Міністерством фінансів України для використання в роботі при складанні розрахунків проектів місцевих бюджетів на 2018 рік .

       Особливо, начальник фінансового управління акцентувала увагу на те, що відповідно до пункту 7 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» (із змінами від 20.12.2016 року №1789-УІІІ) до 1 січня 2018 року районні ради районів, у яких утворено об’єднанні територіальні громади, здійснюють передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст у власність таких об’єднаних територіальних громад відповідних бюджетних установ, розташованих на їхній території, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, визначеного Бюджетним кодексом України. Також проінформувала усіх присутніх про оперативну інформацію по дохідній та видатковій частинах районного бюджету на 2018 рік та наголосила, що у зв’язку з тим що більша частина доходів поступає в ОТГ, в районному бюджеті виникає великий дефіцит у коштах на 2018 рік. А тому, невідкладно, необхідно усім головам місцевих рад та керівникам бюджетних установ надати пропозиції, щодо вирішення зазначеного питання шляхом співфінансування або передачі закладів спільної комунальної власності у власність ОТГ на території яких вони розміщені. Заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд доручила усім присутнім надати зазначені пропозиції на адресу райдержадміністрації у тижневий термін.

Повернутись